חמישה עותקים מהספר “מר מ’ היקר” מאת הרמן קוך (מהולנדית ענבל זילברשטיין, הוצאת כתר ועברית) יוגרלו בין הקוראים שתמכו ב”קורא בספרים” במטרה לאפשר לו להמשיך לפעול (לא משנה באיזה סכום). 

אחרי כשנה וחצי של הגרלות שבועיות, זו תהיה ההגרלה האחרונה, וזו הזדמנות להודות לכל ההוצאות ששיתפו פעולה ביוזמה הזו. אז תודה! 🙂 (הבלוג ממשיך לעבוד כרגיל כמובן).


רוצים להשתתף בהגרלה? שלחו מייל שכותרתו “מר מ’ היקר” לכתובת: korebasfarim@gmail.com

וצרפו את הכתובת שלכם למשלוח 

אפשר לשלוח מיילים עד יום ראשון ב-12:00 בצהריים. התוצאות יפורסמו באותו ערב. 

הספרים יוגרלו אך ורק בין התורמים ל-“קורא בספרים”.


הוצאה משותפת ל”כתר” ול”עברית” 

הרמן קוך

מחבר רב המכר “ארוחת הערב”

מר מ’ היקר

מהולנדית: ענבל זילברשטיין, עטיפה: ערן רובינפלד,  391 עמ’, 72 ₪

מר מ’ הוא סופר שעתידו מאחוריו. רב-המכר הגדול ביותר שלו היה מותחן המבוסס על מקרה אמיתי שאירע לפני שנים רבות: מורה להיסטוריה שניהל רומן עם תלמידה, נעלם ומעולם לא נמצא. הוא נראה לאחרונה ליד בקתת הנופש של התלמידה. האחרון שראה אותו בחיים היה החבר החדש שלה.

כיום, החבר גר בשכנות למר מ’ – איש קצת משונה, שעוקב מקרוב אחר הסופר ובני משפחתו וכותב לו מכתבים כדי לספק לו חומר חדש לכתיבה, אבל הוא עתיד לגלות שהמילה האחרונה, כמו תמיד, היא של הסופר.

הרמן קוך מפנה הפעם את עיניו החדות כנץ אל העולם הספרותי, ומדלג בין סופר נשכח, בני נוער מאוהבים, מורה נעדר, וספר אחד שקושר את כולם יחד.

הרמן קוך מעניק רומן יפהפה ומלהיב על חברות ונאמנות, הערצה וקנאה. כמו בספריו הקודמים, הוא אינו חוסך את לשונו החדה, וגם במר מ’ היקר הוא הופך בשנינות ובאומץ כל אבן אנושית הנקרית בדרכו, פורש גלריית דמויות בלתי נשכחת וכובשת, וכמו תמיד – לא חס על איש.

הרמן קוך, יליד 1953, הוא סופר הולנדי, יוצר תוכניות טלוויזיה, שחקן ובעל טור (בטיימס). כל ספריו זכו לשבחים. בעברית יצאו לאור רב המכר “ארוחת הערב” שמכר יותר ממיליון עותקים, תורגם לשפות רבות ושובץ במקום השביעי ברשימת עשרת הספרים הנמכרים ביותר באירופה ב-2009 (בקרוב סרט בכיכובו של ריצ’ארד גיר), “אודסה סטאר“, ו”בית קיץ עם בריכה“.

 

מר אם היקר