חמישה עותקים מהספר “גם לבוקרות יש רגעים קודרים” מאת טום רובינס (מאנגלית ברוך גפן, הוצאת רם) יוגרלו בין הקוראים שתמכו ב”קורא בספרים” במטרה לאפשר לו להמשיך לפעול (לא משנה באיזה סכום). 

כל מי שיתרום סכום חודשי של דולר ומעלה יוכל להיכנס להגרלה הנ”ל ולהגרלות שיערכו בעתיד (הסיכוי לזכייה יהיה ביחס לגובה הסכום). אפשר לתרום כאן

עוד פרטים על הספר תוכלו לקרוא כאן למטה. 


רוצים להשתתף בהגרלה? שלחו מייל שכותרתו “גם לבוקרות יש רגעים קודרים” לכתובת: korebasfarim@gmail.com

וצרפו את הכתובת שלכם למשלוח 

אפשר לשלוח מיילים עד יום ראשון ב-12:00 בצהריים. התוצאות יפורסמו באותו ערב. 

הספרים יוגרלו אך ורק בין התורמים ל-“קורא בספרים”.


 

“למעלה מעשר שנים חלפו מאז יצאה סיסי לדרך; עשור שבמהלכו הפליאה לנסוע בטרמפים באובססיביות, בהתמדה, בבדידות. בקרב האנשים ששמים לב לדברים כאלה היא היתה לאגדה.

לא תמיד משתלם כלכלית להיות אגדה. אין כל איגוד של אגדות הדואג לכך שחבריו ישתכרו שכר מינימום של 5.6 דולר לשעת עבודה אגדית…” 

גם לבוקרות יש רגעים קודרים

מאת טום רובינס

מאנגלית: ברוך גפן

רם הוצאה לאור

גם לבוקרות יש רגעים קודרים הוא רומן תקופתי על־זמני, המתאר עידן שהשתנו בו התפקידים הקלסיים של נשים ושל גברים. זהו סיפור על חופש – חופש תנועה, חופש מיני, החופש לחלום ולהגשים – ועל מחירו. זהו סיפור על ייחודיוּת ושונוּת, על ידידוּת ואהבה ועל ריחות גוף והמלחמה בהם, וכל אלה כתובים בשפה מקורית, חכמה ומשעשעת, פרועה ומרוסנת, מוּדעת לעצמה וזורמת כתודעה.

טום רובינס, אחד הסופרים האמריקנים המשעשעים והמקוריים ביותר, כותב ברוח סוף שנות החמישים ותחילת שנות השישים, רוח אווירת הנדודים המשוחררת שהיטיבו לתאר אושיות תרבות אמריקניות אגדיות כמו ג’ק קרוּאק, בוב דילן ואלן גינסברג. זו הייתה תקופה בין שתי מלחמות רעות במזרח הרחוק, תקופה שבה אמריקה התנסתה בסמי הזיה ובמין חופשי והשתחררה מן העידן האפור של הנשיא אייזנהאואר.

בגם לבוקרות יש רגעים קודרים רובינס אוסף כמה מאותם גיבורי חלום עלומים שהובילו לתרבות ווּדסטוק: יפהפייה מגודלת אגודלים וחובבת טרמפים, מנהיג רוחני סיני שהוא דווקא יפני ומאוד לא מעוניין בתלמידים, רוזנת שהיא רוזן, אינדיאני עירוני אסתמטי, וכמובן חבורה של בוקרות נועזות בלב המדבר. אל כל אלה מצטרפים להקת עגורים נדירה, חבורת סוכני חרש, פסיכיאטר טוב ומיטיב ושאר דמויות, הזויות יותר או הזויות פחות. ספר מבריק, מַחכים ומגרה מחשבה.

גם לבוקרות יש רגעים קודרים/ טום רובינס 416 עמודים. מחיר: 68 ₪

גם לבוקרות יש רגעים קודרים. העטיפה