הודעה על כמה שינויים בקורא בספרים

מאת | 2016-03-20T14:56:58+00:00 20 במרץ 2016|קטגוריות: Uncategorized|6 תגובות

שלום לכולם,

רציתי להודיע לכם על שינויים מסוימים שאני עושה בקורא בספרים, אם כי לא שינויים מהותיים מאוד.

אני רק אקדים כמה מילים: לפני כשנה ושלושה חודשים יצאתי לפרוייקט התמיכה בבלוג וקיוויתי שאם כל אחד מהקוראים הקבועים יתרום דולר בחודש, אצליח להגיע לסכום חודשי שיאפשר להמשיך ולהשקיע בבלוג. זה עבד רק באופן חלקי (אני יכול לראות את סטטיסטיקות הכניסה לבלוג ואני יודע כמה אנשים נכנסים בכל חודש. אם חצי מהם היו תורמים דולר בחודש, מצבי היה טוב). באופן פרדוקסלי, הפניה לתמיכה גרמה לי להשקיע זמן רב יותר בבלוג כמעין תודה למי שמוכן לתמוך בבלוג ולכן גם החלטתי לנסות ולהחזיר לתומכים במעט ע”י קיום ההגרלות ספרים שבועיות. כך שהגעתי למצב שאני משקיע בבלוג על חשבון שעות שינה, שעות פנאי ופרנסה ממקורות אחרים. זה כמובן לא צריך לעניין אתכם, אבל אני רק משתף אתכם בסיבות להחלטה שלי לערוך שינויים מסוימים בבלוג.

על כל פנים, החלטתי להוריד שני אלמנטים שבועיים בפעילות של הבלוג – פינת הספרים החדשים (זו הפינה החדשה ביותר בבלוג) ואת ההגרלות השבועיות.

ההגרלות השבועיות ימשכו עד תחילת חודש מאי, כי כבר סגרתי עם ההוצאות על הגרלות מסוימות, אבל אני מודיע לכם מראש על השינויים האלה, למקרה שלמישהו מכם זה משנה ורוצה בגלל זה להפסיק את התמיכה שלו (או אם חשבתם לתמוך ועכשיו אתם כבר לא מעוניינים).

עוד שינוי קטן יערך ברשימת הלינקים השבועית – משום מה החלטתי בתחילת ימי הבלוג על 30 לינקים בכל שבוע; זה היה נראה לי אסתטי יותר לשמור על מספר קבוע של לינקים. אבל הקיבעון הזה מייצר לי לפעמים עבודה מיותרת בחיפוש מאולץ אחרי מאמרים, וממילא סביר שאף אחד לא מסוגל לקרוא את כל 30 הלינקים בכל שבוע. כך שאעבור לשיטת “הלינקים העיקריים שנתקלתי בהם השבוע”. אולי יהיו עוד כמה שינויים קוסמטיים שיעזרו לי לצמצם את הזמן הטכני שאני משקיע בתפעול הבלוג.

כל שאר הדברים ישארו כפי שהם (הביקורות שלי, הסיפורים הקצרים, השאלון, פינת ההמלצות של מילתא, הפעילות בעמוד הפייסבוק והפעילות בעמוד האינסטגרם).

זהו,

תודה לכל מי שקורא פה ושבוע טוב,

ירין

6 תגובות

 1. asaf dagan 20 במרץ 2016 ב- 15:05 - Reply

  ירין,
  אני אוהב את הבלוג שלך וקורא אותו באופן קבוע. הסיבה שאני לא תורם (מה שהייתי עושה בשמחה) היא בגלל שדרך התשלום המוצעת לא נראית לי בטוחה. פעמיים ניסיתי את התהליך ופעמיים עצרתי לפני הסוף בגלל שהשירות נראה לי לא אמין/בטוח.
  אם יש דרך אחרת אשמח לבדוק שוב.
  בברכה,
  אסף

 2. malka_it 20 במרץ 2016 ב- 16:08 - Reply

  שיהיה בהצלחה ירין.תמשיך לכתוב דברים מעניינים להנאת כולנו.מלכה

  נשלח ממכשיר הסמסונג שלי

 3. Hhamutal Bar-yosef 20 במרץ 2016 ב- 19:19 - Reply

  שלום ירין,
  חזרתי וניסיתי ליצור אתך קשר אישי, אך לא נעניתי.
  האם תוכל בבקשה ליצור אתי קשר באמצעות המייל או הטלפון?

  025638787
  baryosef@bgu.ac.il
  תודה

  חמוטל בר-יוסף

 4. מזוזה 21 במרץ 2016 ב- 14:43 - Reply

  אנחנו נשמח כולנו שתמשיך לכתוב את כל הדברים המעניינים שלך. תודה רבה

 5. הלנה (ה) מיתולוגית 22 במרץ 2016 ב- 8:51 - Reply

  שלום ירין,
  הבלוג שלך הוא בעיניי הבלוג המעניין והמרתק ביותר כיום, לדיון הספרותי. הפינות שלך מעניינות באופן בלתי רגיל ואין כל ספק כי זהו בלוג מושקע – לכל היבטיו.
  בעבר תרמתי ועשיתי זאת בשמחה. מאז – החלפתי כרטיס אשראי ואופן התשלום לא מוכן לקבל את כרטיס האשראי החדש שלי. אני, בדרכו של איינשטיין, מנסה לעשות את התהליך בכל חודש מחדש, אך לשווא. אם ישנו פתרון לכך – אשמח עד מאוד לדעת אותו.
  בינתיים, לפעמים גם משוב טוב נותן מעט רוח…
  תודתי העמוקה לך.

 6. […] השבוע בקורא בספרים: הודעה על כמה שינויים בקורא בספרים; רשימה שלי על הספר "הקומדיה האנושית" מאת […]

השאירו תגובה