שלום לכולם,

רציתי להודיע לכם על שינויים מסוימים שאני עושה בקורא בספרים, אם כי לא שינויים מהותיים מאוד.

אני רק אקדים כמה מילים: לפני כשנה ושלושה חודשים יצאתי לפרוייקט התמיכה בבלוג וקיוויתי שאם כל אחד מהקוראים הקבועים יתרום דולר בחודש, אצליח להגיע לסכום חודשי שיאפשר להמשיך ולהשקיע בבלוג. זה עבד רק באופן חלקי (אני יכול לראות את סטטיסטיקות הכניסה לבלוג ואני יודע כמה אנשים נכנסים בכל חודש. אם חצי מהם היו תורמים דולר בחודש, מצבי היה טוב). באופן פרדוקסלי, הפניה לתמיכה גרמה לי להשקיע זמן רב יותר בבלוג כמעין תודה למי שמוכן לתמוך בבלוג ולכן גם החלטתי לנסות ולהחזיר לתומכים במעט ע”י קיום ההגרלות ספרים שבועיות. כך שהגעתי למצב שאני משקיע בבלוג על חשבון שעות שינה, שעות פנאי ופרנסה ממקורות אחרים. זה כמובן לא צריך לעניין אתכם, אבל אני רק משתף אתכם בסיבות להחלטה שלי לערוך שינויים מסוימים בבלוג.

על כל פנים, החלטתי להוריד שני אלמנטים שבועיים בפעילות של הבלוג – פינת הספרים החדשים (זו הפינה החדשה ביותר בבלוג) ואת ההגרלות השבועיות.

ההגרלות השבועיות ימשכו עד תחילת חודש מאי, כי כבר סגרתי עם ההוצאות על הגרלות מסוימות, אבל אני מודיע לכם מראש על השינויים האלה, למקרה שלמישהו מכם זה משנה ורוצה בגלל זה להפסיק את התמיכה שלו (או אם חשבתם לתמוך ועכשיו אתם כבר לא מעוניינים).

עוד שינוי קטן יערך ברשימת הלינקים השבועית – משום מה החלטתי בתחילת ימי הבלוג על 30 לינקים בכל שבוע; זה היה נראה לי אסתטי יותר לשמור על מספר קבוע של לינקים. אבל הקיבעון הזה מייצר לי לפעמים עבודה מיותרת בחיפוש מאולץ אחרי מאמרים, וממילא סביר שאף אחד לא מסוגל לקרוא את כל 30 הלינקים בכל שבוע. כך שאעבור לשיטת “הלינקים העיקריים שנתקלתי בהם השבוע”. אולי יהיו עוד כמה שינויים קוסמטיים שיעזרו לי לצמצם את הזמן הטכני שאני משקיע בתפעול הבלוג.

כל שאר הדברים ישארו כפי שהם (הביקורות שלי, הסיפורים הקצרים, השאלון, פינת ההמלצות של מילתא, הפעילות בעמוד הפייסבוק והפעילות בעמוד האינסטגרם).

זהו,

תודה לכל מי שקורא פה ושבוע טוב,

ירין