חמישה עותקים מהספר “דברי” מאת לוריס האלס אנדרסון (מאנגלית: יעל אכמון, הוצאת כנרת זמורה-ביתן) יוגרלו בין הקוראים שתמכו ב”קורא בספרים” במטרה לאפשר לו להמשיך לפעול (לא משנה באיזה סכום). 

כל מי שיתרום סכום חודשי של דולר ומעלה יוכל להיכנס להגרלה הנ”ל ולהגרלות שיערכו בעתיד (הסיכוי לזכייה יהיה ביחס לגובה הסכום). אפשר לתרום כאן

עוד פרטים על הספר תוכלו לקרוא כאן למטה. 


רוצים להשתתף בהגרלה? שלחו מייל שכותרתו “דברי” לכתובת: korebasfarim@gmail.com

וצרפו את הכתובת שלכם למשלוח 

אפשר לשלוח מיילים עד יום ראשון ב-12:00 בצהריים. התוצאות יפורסמו באותו ערב. 

הספרים יוגרלו אך ורק בין התורמים ל-“קורא בספרים”.


 

דברי

לורי האלס אנדרסון

מאנגלית: יעל אכמון

אף אחד לא מדבר איתה, אף אחד לא מקשיב לה. מלינדה שותקת. משהו קרה ומאז היא לא אומרת מילה. בבית הספר התיכון היא הילדה המנודה, בגלל השוטרים שהזמינה למסיבה הסוערת של השכבה, ואף אחד לא טרח לשאול למה. גם ההורים מתקשרים איתה בכתב, הם משאירים לה פתקאות בדרכם לעוד יום עבודה ארוך. מלינדה נושאת לבדה את הכאב. האם מישהו יעזור לה להשמיע את קולה, האם האמת שהיא מסתירה תצא סוף-סוף לאור?

ספרה הנוקב והמטלטל של לורי האלס אנדרסון שולח אגרוף אל האטימות והצביעות של חברת המתבגרים ושל החברה האמריקאית כולה.

דברי מייצג שילוב נדיר של איכות ספרותית והצלחה מסחרית מסחררת. הוא ראה אור לפני 15 שנה ומאז עשה היסטוריה. הוא זכה בתשעה פרסים ספרותיים ובאינספור ביקורות מהללות, נמכר ביותר ממיליון עותקים בארצות הברית בלבד, היה לרב מכר של הניו יורק טיימס במשך שבועות ארוכים, תורגם לשפות רבות ועובד לסרט קולנוע בכיכובה של קריסטן סטיוארט (סדרת דמדומים). הוצאת בת של פנגווין המוקדשת לספרות נוער נקראה על שמו – SPEAK  ובמסגרתה ראו אור טובי הספרים למתבגרים בשנים האחרונות ובהם ספריהם של ג’ון גרין, אנתוני הורוביץ ושרה דסן.

לקריאה מתוך “דברי” לחצו הקישור:

 http://bit.ly/1t9j22w

סופרת הנוער האמריקנית לורי האלס אנדרסון ידועה ביכולתה לדון בהומור, בעוצמה וברגישות בנושאים הטעונים ביותר.  כתיבתה נוגעת במכאובי גיל ההתבגרות ומאירה אותם באור חדש. אנדרסון היא כלת פרס מרגרט א’ אדוארדס על תרומתה לספרות הנוער. ספריה זכו בפרסים ספרותיים רבים והיו לרבי מכר בינלאומיים. היא חיה בצפון ניו-יורק עם בן זוגה, ארבעת ילדיהם, שני כלבים וחיות אחרות, ואוהבת לטייל ביערות. כשהיא לא כותבת, היא רצה מרתון ומגדלת עגבניות.

188 ע’, 79 ₪

דברי