שלום לכל מי שעוד נשאר מנוי לקורא בספרים, ולמי שסתם הגיע לאתר הזה במקרה,

כפי שודאי שמתם לב, האתר לא פעיל כבר כשנה, וגם עמוד הפייסבוק שמלווה אותו מתעדכן בתדירות פחותה.

כיוון שאף פעם לא הודעתי באופן סופי שסגרתי את האתר (הפוסט האחרון בנושא דיבר על זה שאני מצמצם אותו ומבטל מדורים קבועים), חשבתי שזה הזמן להעלות פוסט רשמי בעניין. ובכן – מבחינתי קורא בספרים נסגר ביוני שנה שעברה, כיוון שלא הצלחתי כבר לשלב בין העבודה היומיומית שלי לעיסוק בתכני האתר. הצלחתי להחזיק במשך שש שנים, אבל בשנתיים-שלוש האחרונות זה הפך אט אט לבלתי אפשרי.

לפיכך זה הפוסט שמכריז סופית על סגירתו של האתר (אולי זה זמני ואולי לא – ימים יגידו) ושוב אגיד תודה לכל מי שקרא, כתב, סייע והתראיין באתר הזה.

בכותרת הבטחתי גם התחלה חדשה: אחרי כמה חודשים שבהם די התנזרתי מכל פעילות שדומה למה שעשיתי בקורא בספרים, בפברואר האחרון נקרתה בדרכי הזדמנות להמשיך חלק מהפעילות שעשיתי כאן במקום אחר.

מדובר בקבוצת פייסבוק ספרותית שהקמתי במסגרת מקום העבודה שלי והיא נקראת “מועדון הספר הטוב של הכורסא“, ובה אני מפרסם שאלונים עם סופרים ומתרגמים, חדשות ספרות וביקורות, כפי שנהגתי לעשות כאן.

אמנם הקבוצה נמצאת תחת שרביטה של הוצאת הכורסא, אבל אולי 5 אחוז מהתכנים קשורים להוצאה, ובשאר הזמן זו קבוצה שעוסקת בספרות מכל ההוצאות. לא כתבתי על הקבוצה הזאת פה עד היום כי חשבתי שאולי זה לא אתי להזמין קוראים לקבוצה שנפתחה תחת מקום העבודה שלי, אבל השבוע הבנתי שזה טיפשי, כי אם מישהו אהב את התכנים שפרסמתי בקורא בספרים, סביר להניח שהוא ירצה להמשיך לצרוך אותם גם במסגרת הקבוצה.

בכל אופן לקבוצה אפשר להכנס דרך הלינק הזה.

 

זהו,

שוב תודה לכולם על הכל,

ירין (קורא בספרים)