שלום לכולם, 

אני שמח לספר על טור חדש שהתחלתי לכתוב בוואלה בשם “חיי מדף”. הטור יפורסם פעם בשבועיים ויכלול בעיקר חדשות ספרותיות מהארץ ומהעולם. 

למרות הכותרת לעיל, הטור לא קשור ישירות לקורא בספרים, אבל הרגשתי מוזר לכתוב “טור ספרותי חדש של ירין כץ” ולהתייחס אל עצמי בגוף שלישי. 

קודם כל לינק:

http://e.walla.co.il/item/2798842

חיי מדף  הסופרת נסעה לבית המבקרת כדי להתעמת איתה   וואלה  תרבות

ועוד כמה דברים:

לכאורה קוראי הבלוג כבר מקבלים חדשות כאלה, אבל בטור יהיו כמה דברים שונים:

א. הידיעות יבחרו בקפידה ולא כפי שקורה בבלוג.
ב. על כל ידיעה יכתבו כמה פסקאות, שיכללו לפעמים גם את הפרשנות/הדעה שלי.
ג. וחשוב מכל – מדובר באפשרות תפוצה רחבה הרבה יותר מאשר קיימת לבלוג.

מבחינתי סעיף ג’ הוא חשוב במיוחד, לאחר שבשנים האחרונות כלי התקשורת המרכזיים הלכו והקטינו את מדורי הספרות שלהם (ובחלקם ויתרו עליהם כליל). עצם העובדה שוואלה מצאו לנכון לפנות אלי כדי לכתוב מדור כזה, מעוררת בי תקווה מסוימת, ולכן אני מקווה מאוד שהמדור יצליח (גם מבחינת כניסות, טוקבקים וכל מה שנחשב בתחום התקשורתי).

מעבר לכך – ברור לי שוואלה התעניינו במדור כזה בגלל הפעילות בבלוג, אבל לא מדובר רק בפעילות שלי ביצירת התכנים, אלא גם (ואולי בעיקר) בהשתתפות של רבים מכם בדיונים (וגם בלייקים ושיתופים).אז קודם כל תודה.

וכמובן שאשמח אם תמשיכו לתמוך ולהתדיין (ולשתף ולטקבק) גם בבמה של וואלה, כדי שקברניטי התקשורת בארץ ידעו שיש קהל גם לספרות ולדיבור על ספרות (ואם צריך נוכל גם לעשות צרכים על ספרים כדי לעורר דיון).

זהו. הבלוג כמובן ימשיך כרגיל, כך שלא מדובר בהודעת פרידה.

ודבר אחרון – למרות שאני משתדל להיות מעורה במה שקורה בעולם הספרות, אני כמובן רק אדם אחד שלא תמיד יכול להגיע לכל הידיעות המעניינות.
אז אם אתם רואים דברים שנראים לכם מעניינים, אפילו סטטוסים שקשורים בספרות ואולי מעוררים איזשהו עניין – אשמח אם תשלחו לי הודעה למייל הייעודי שפתחתי:

korebasfarim@gmail.com

תודה!
ושוב הלינק למקרה ששכחתם:
http://e.walla.co.il/item/2798842