חמישה עותקים מהספר “שיר לאיזי ברדלי” מאת קריס בריי (מאנגלית שי סנדיק, הוצאת סנדיק ספרים) יוגרלו בין הקוראים שתמכו ב”קורא בספרים” במטרה לאפשר לו להמשיך לפעול (לא משנה באיזה סכום). 

כל מי שיתרום סכום חודשי של דולר ומעלה יוכל להיכנס להגרלה הנ”ל ולהגרלות שיערכו בעתיד (הסיכוי לזכייה יהיה ביחס לגובה הסכום). אפשר לתרום כאן

עוד פרטים על הספר תוכלו לקרוא כאן למטה. 


רוצים להשתתף בהגרלה? שלחו מייל שכותרתו “שיר לאיזי ברדלי” לכתובת: korebasfarim@gmail.com

וצרפו את הכתובת שלכם למשלוח 

אפשר לשלוח מיילים עד יום ראשון ב-12:00 בצהריים. התוצאות יפורסמו באותו ערב. 

הספרים יוגרלו אך ורק בין התורמים ל-“קורא בספרים”.


שיר לאיזי ברדלי

קריס בריי

מאנגלית: שי סנדיק

אינני זוכר מתי רומן סחף אותי לחלוטין כמו שיר לאיזי ברדלי. הרגשתי כאילו חבר ותיק מספר לי את הסיפור, כאילו אני מכיר את הדמויות מקרוב.” הטיימס

משפחת ברדלי היא בדרך כלל משפחה מורמונית רגילה, מלאת שמחה וחדורת אמונה. אך כאשר עולמה חרב עליה עקב אסון משפחתי, הקרקע היציבה מתחילה להישמט תחת רגליה וחיי בני המשפחה מתחילים להסתחרר.

“שיר לאיזי ברדלי” הוא רומן מרגש, מצחיק ומטלטל על ספק ואמונה, על ניסים וצירופי מקרים ועל משפחה שתעשה הכול כדי להישאר יחד.

קריס בריי גדלה במשפחה מורמונית אדוקה. בראשית שנות השלושים לחייה, היא עזבה את הדת וסיימה תואר שני בכתיבה יוצרת. אסופת הסיפורים פרי עטה,, Sweet Home  זכתה בפרס סקוט. בריי מתגוררת כיום בסאות’פורט שבאנגליה עם בעלה וארבעת ילדיהם.

“אסור להחמיץ את רומן הביכורים המופלא הזה” סאנדיי אקספרס

“ספר נפלא, שנון וחכם… מרגש ומנחם במידה הנכונה.” ניק הורנבי

“סנדיק ספרים” בוחרת את ספריה בפינצטה מדויקת ומדוקדקת וקמה במטרה לחדש תרגומים לקלאסיקות ספרותיות, להוציא לאור קלאסיקות שמעולם לא תורגמו, וספרות אנגלית וצרפתית חדשה בעברית.

409 עמ’ | 68 ש”ח

איזי כריכה