חמישה עותקים מהספר “לואובוי” מאת ג’ון ריי (מאנגלית: גיא הרלינג, הוצאת עם עובד) יוגרלו בין הקוראים שתמכו ב”קורא בספרים” במטרה לאפשר לו להמשיך לפעול (לא משנה באיזה סכום). 

כל מי שיתרום סכום חודשי של דולר ומעלה יוכל להיכנס להגרלה הנ”ל ולהגרלות שיערכו בעתיד (הסיכוי לזכייה יהיה ביחס לגובה הסכום). אפשר לתרום כאן

עוד פרטים על הספר תוכלו לקרוא כאן למטה. 


רוצים להשתתף בהגרלה? שלחו מייל שכותרתו “לואובוי” לכתובת: korebasfarim@gmail.com

וצרפו את הכתובת שלכם למשלוח 

אפשר לשלוח מיילים עד יום ראשון ב-12:00 בצהריים. התוצאות יפורסמו באותו ערב. 

הספרים יוגרלו אך ורק בין התורמים ל-“קורא בספרים”.


ג’ון ריי

לוֹאוּבּוֹי

תרגם מאנגלית: גיא הרלינג

312 עמ’ * 62 ₪

***

זה יכול היה להיות סיפור אהבה קלאסי שגיבוריו הם נער גבוה ובהיר ונערה גבוהה וכהה, אך כאשר ויל ואמילי נפגשו סוף-סוף, אחרי פרדה ממושכת, ויל כבר היה רדוף שדים ונרדף. לא רק המשטרה רדפה אחריו אלא גם “גולגולת”, “עצמות” ואפילו אמו של ויל, הדומה לו כל כך.

מסעם בין מנהרות התחתית של ניו יורק ובין רחובותיה מתפתח למותחן פיוטי ורב-עוצמה, שבו רב הנסתר מן הנגלה.

זהו רומן שלישי פרי עטו של ג’ון ריי (ג’ון הנדרסון), יליד העיר וושינגטון, 1971, אחד הסופרים האמריקאים הנועזים והמבטיחים של דורנו.  הוא מתגורר בברוקלין ומנגן בגיטרה בלהקת “מרמלייד”.

“העמודים הראשונים מזכירים את סלינג’ר, אך ההתרה והטעם שאחרי רודפים את הקורא ההמום, הלוחש לעצמו ‘דוסטויבסקי’. כן, עד כדי כך הספר הזה טוב.” (קירקוס ריוויו)

 

“ספר בלתי-מתפשר, מרתק ומצוין – בנוי לתלפיות ובעל עלילה מושלמת, קצבית ומדויקת.. לכבוד יהיה לי לקרוא אותו ברכבת התחתית, ובעצם בכל מקום שהוא.”

(צ’רלס בוק, מוסף הספרות של ניו יורק טיימס)

לואובוי