אחד הדברים המעצבנים במבצעים והנחות על ספרים היא העובדה שבשביל ספר אחד שרוצים לקרוא צריך לקנות כמה אחרים ולשלם יותר ממה שהתכוונו להוציא בהתחלה.

הוצאת “זיקית” של אוריאל קון ושירה חפר, כבר התחילו את המגמה של מכירת ספר אחד במחיר סביר, והנה, לקראת שבוע הספר גם חובבי הרומנים הגרפים וחובבי רותו מודן בפרט, יכולים להינות ממחיר זול במיוחד (שלא לומר שערורייתי) עבור הספר “הנכס” – 55 ש”ח במקום 128.

כל מה שצריך לעשות הוא להדפיס את אחד מהתלושים הבאים ולבוא איתו לדוכן הספרים של “עם עובד” ביריד שבוע הספר של תל אביב או ירושלים. 55 שקלים והספר שלכם.

אני רוצה לציין שגם בלי התלוש הספר ישתתף במבצע 1+1 בדוכן של עם עובד, שזה יוצא 64 ש”ח לספר, אבל אז אתם מחוייבים לשלם 128 שח בשביל שני ספרים (שזה בסדר אם יש ספרים נוספים שאתם רוצים). התלוש הוא הדרך היחידה לקבל את הספר ב-55 ש”ח והוא מוגבל רק לתקופה הזו של שבוע הספר. לצורך השוואה – המהדורה האנגלית של הספר (הספר יצא קודם באנגלית) נמכרת ב-25 דולר (או 19$ באמאזון), כך שהמחיר הזה הוא באמת זול משמעותית ולא סתם מניפולציה שיווקית (אחרת לא הייתי נותן לזה יד ומפרסם את זה בבלוג).

 

חג ספרים שמח!

 

 

* על מנת להדפיס את התלוש, לחצו עליו והדפיסו אותו מהחלון החדש. או שמרו אותו למחשב והדפיסו משם. 

 

rutu_tlush

 

rutu_tlush2

 

 

 

הנכס/ רותו מודן

 

כולם נוסעים היום לפולין – בני הנוער למצעד החיים, המבוגרים לטיול שורשים – אבל למיקה ולסבתהּ רגינה יש מטרה אחרת: למצוא את הנכס שהיה שייך למשפחתן לפני המלחמה.

אלא שהעניינים מתחילים להסתבך מיד עם הגיען לבית המלון: רגינה מתחרטת פתאום ודורשת במפגיע לחזור ארצה. חוץ מזה, מכר ישראלי שהן פגשו בטיסה, החזן יגודניק, צץ בכל מקום ומנדנד. מיקה הנרגזת עושה הכול כדי לחמוק ממנו, ואפילו מסתתרת בבית קפה ורשאי, שם היא פוגשת את טומאש, בחור יפה תואר ומלא קסם שמיד נרתם לעזרתה.

טומאש הוא מדריך תיירים ביום, ומתגלה כאמן קומיקס מוכשר בלילה. ובעוד מיקה והוא מסתובבים בעיר, אנו מגלים מהי הסיבה האמתית לשובה של רגינה לפולין, מה בדיוק רוצה יגודניק וכמה באמת שווה הנכס…

רותו מודן, מבכירי המאיירים ואמני הקומיקס בישראל, כתבה מסע ישראלי מלא הומור אל ורשה של ימינו, שבו הקו הקליל של הקומיקס משתלב להפליא באירוניה ובתובנות האנושיות המובילות את הסיפור.

ספריה הקודמים, הרומן הגרפי קרוב רחוק (עם עובד 2008) וספר הילדים סעודה אצל המלכה (עם עובד 2010), זכו לשבחי הביקורת ולאהבת הקוראים, ותורגמו לשפות רבות.